Löytyykö muita? Joita innostaisi ajatus hurjasti raskaana olevasta naisesta tai maitotisseistä?
Minua ainakin kiinnostaisi moinen Helsingissä.
Minua ainakin kiinnostaisi moinen Helsingissä.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Ja saan vielä halutessani imeä nänniä siinä missä vauvakin.
Onnellisessa asemassa olet. Lykkyä tykö. Älä ime kuiviin, että pienemmillekkin riittää. Niitä ei saa sortaa.
lapsi on naisella aina ensin mielessä. mutta kyllä häneltä riittää minullekin. kuulemma hyvä että on joku tasoittamssa tuotantoa mikä on tärkeää imetyksen lopettamisvaiheessa. ykskakspoikki ei oo terveelllistä.
Riittäähän siitä äidistä maitoa pari-kolme vuotta synnytyksen jälkeen kun vain jaksaa imeä! Mitä enemmän imutat, niin sitä kauemmin maitoa riittää! Meillä lähde on valitettavasti nyt jo tyrehtynyt.
Itse olen enemmän maidon roiskijatyyppiä, eli en pidä maidon mausta, mutta pidän siitä kun saan vetää maitoa ulos nänneistä roiskuttamalla.
Muijalla on varman pohjimmiltaan sama fetissi kun se tykkää mieluiten katsoa kun meikäläisen lasti lentää tisseille ja naamalle.
Kyllä innostaa ja paljon! Nainen kun on joutuu vaan odottamaan sitä päivää kun itse olis raskaana. En vaan ymmärrä miksi itseäni kiihottaa tajuttomasti ajatus tuosta.
Minuakin kiinnostaa ajatus rintaruokinnasta mielettömästi. Ainoa onglema on vain se, että olen päättänyt päättäväisesti olla hankkimatta lapsia. Mutta tätä perustavanlaatuista asiaa pitäisi silti päästä kokeilemaan.
Help, anyone? Järkätään asia niin että sopii.
maitoa miukuvakatti proxymail.eu
Maidontuotanto on mahdollista käynnistää säännöllisellä puristelulla ja pumppaamisella. Mulle ainakin maistuisi..
Toki kiinnostaa raskaana oleva nainen. Harmi vaan, että meidän lapsiluku on täysi. Oli todella kiihottavaa rakastella raskaana olevan kanssa. En oikein osaa selittää mikä se tuo hyvän olon, se jotenkin vain tuntuu todella hyvältä kaikin puolin. Fantasioissani olen harrastanut seksiä myös tuntemattomien raskaana olevien naisten kanssa.
mulla ja poikaystävälläni on molemmilla. itse olen 19 v nainen, enkä vielä ollut raskaana mutta aihe kiihottaa silti..
Itse parikymppisenä naisena koen sen todella kiihottavana, ylipäätään ns. breeding eli raskaaksi laittaminen, spermojen ruiskiminen sisään useasti ja useiden miesten toimesta ja sitten raskaaksi laitetun paneminen mahan kasvaessa kiihottaa, maidon tippuessa rinnoista... En ole kiinnostunut innostunut lasta hankkimaankaan oikeasti, eli taitaa jäädä fantasian tasolle...
En sitten tiedä onnistuisiko jonkinlainen simulaatio roolileikkien muodossa tuomaan samaa tunnelmaa? Itselläni on isot rinnat omasta takaa, joten jos tekisi jonkinlaisen tekomasun ja leikkisi ettei ole ehkäisyä...
mulla kiihottaa harrastaa seksiä ilman ehkäisyä juuri siksi että naisella olisi mahdollisuus tulla raskaaaksi. se on vaan niin kiihottava ajatus harrastaa vaikka keskeytettyä yhdyntää ja muka vahingossa laskea spermat naisen sisälle. monesti olen niin tehnyt niin että lauennut vatsalle ja kiihkoissani olen vielä siittimen työntänyt naisen sisälle.se on aika helppoa jos nainenkin on kiihkoisssaan, moni on kyllä tullut raskaaksi. onhan se imettävä nainen myös kiihottava näky ja rintamaidon maku on hyvä hieman vetistä vain.
Kyllähän tuo kovasti kiinnostaa.
Kaiholla muistelen aikaa kun vaimo oli raskaana. Vaimo kävi tosi kuumana ja seksi oli mitä parhainta.
Kun lapsi oli syntynyt sain pidellä niitä ihanan raskaita rintoja ja imeä sitä makeaa maitoa.
Nyttemmin siitä haaveilen josko täältä Turun suunnalta löytyisi.
Itsekin etsiskelen naista imettäjäksi PK-seudulta tai vähän pidemmältäkin. Rakastuin maitoa tihkuviin rintoihin vaimoni raskausaikoina ja nyt kaipaan kovasti takaisin naisen rinnoille imemään.
Laitathan nainen rohkeasti sähköpostia [email protected] jos haluat 30 vuotiaan nuoren miehen Helsingistä rinnoillesi syömään.
Koska aiheesta ei ole Suomessa vielä näköjään kunnon toimivaa yhteisöä, niin perustin Facebookkiin aiheesta kiinnostuneille naisille ja miehille yhteisen sivun jossa asiasta voidaan keskustella ja koittaa paremmin löytää toisiamme: https://www.facebook.com/Aikuisimetys-Adult-breastfeeding-ANR-Suomi-Finland-481406352039087/timeline
Hei! Olen raskaana oleva 23v nainen ja myyn käytettyjä alusvaatteitani. Jos kiinnostuit, laitathan minulle sähköpostia osoitteeseen [email protected]
Ilmoitukseni löytyy myös pikkarit.net sivuston kautta.
Minun haaveissani olisi päästä imemään matorintoja.
Voisin toki myös auttaa maidotonta saamaan maidon nousemaan säännöllisellä imemisellä.
Aiheesta on tosiaan Facebookissa yksityinen ryhmä ANR Suomi ja suosittelen kaikkia aidosti aiheesta kiinnostuneita liittymään jotta löydetään toisemme.
Eipä löydy tuota ryhmää
Etsi seksikumppani! Määritä parametrit ja kaupunki 👉 https://www.ryhmaseksi.pics/H/T0d9S6