Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Frotteurismista kiinnostuneita?

OK, tää on enemmän fetissi- kuin itsetyydytysjuttu, mutta tämä video http://www.youtube.com/watch?v=4Hfe5vSKvks saa mut järjiltäni, ja ajattelin tiedustella löytyiskö täältä ketään, hmm, samanmielistä. Kukaan kokeillut tai kokenut? Ketään, joka tahtoisi?
42617
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eihän siinä ole sit yhtikäs mitään. Kuvaus sekavaa, ei alastomuutta, ei seksiä, ei mitään

Äänestä
  • joskus kovassa tungoksessa jotain vastaavaa kuin tuolla toisella pätkällä, jossa mies työns etumuksensa naisen pakaroihin, siis kovassa tungoksessa kun joutuu tahattomasti painamaan kalunsa edessäolevan pakaroille, olipa kyse kumman sukupuolen, kyllä mulla kalu siihen heti reagoi, viimeistään se "muistijälki" on sitten kotona runkattava pois

    Äänestä

Löysin netistä asiasta kiinnostuneen naisen. Sovimme tapaamisen ruuhka matkalle. Emme tunne toisiamme reaalimaailmassa. Vain sovitut tuntomerkit kertovat meille ketä me olemme.
Seison hänen takana painaudun pakaroita vasten ja purkaudun....
Sitten kotiin nettiin juttelemaan...

Äänestä

Japanissa tiedetään joidenkin miesten runkanneen ruuhkajunassa vieressään seisoneen naisen takintaskuun. Kyllä se naisesta voi tuntua aika herkulta kun tuntee takan olevan miehen seisovan kyrvän tökkivän itseään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


frotteurizeme kirjoitti:

OK, tää on enemmän fetissi- kuin itsetyydytysjuttu, mutta tämä video http://www.youtube.com/watch?v=4Hfe5vSKvks saa mut järjiltäni, ja ajattelin tiedustella löytyiskö täältä ketään, hmm, samanmielistä. Kukaan kokeillut tai kokenut? Ketään, joka tahtoisi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu