paloheinä on oikea eliittialue jonne persaukisilla ole mitään asiaa. paloheinässä kepun kannatus on nolla
paloheinässä asuu
stadin rikkain kerma
3110
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Mitä puoluetta sitten Paloheinässä asuva Timo Laaninen kannattaa? Onko hänestäkin jo tullut kapilainen?
"puoluetta johtaa puolirikollinen poppoo, joka veljeilee rikollisten kanssa ja ottaa rahaa mistä vaan ja suhmuroi kuntakaavoja"
Voi jumalauta, en paremmin sano! kapi_Käyttäjän viestit20.10.2010 23:05
Kyllä tuo savusaunakuvani on aiheuttanut eräissä kepulaisissa sellaisen trauman, että se ei voi syntyä terveessä päässä ainakaan sellaisella ihmisellä, joka on varma omasta seksuaalisesta identiteetistään!
Ei todellakaan ole normaali ihminen, joka näki jotakin perverssiä siinä kuvassa, jonka lähetettä jälleen ties monennenko kerran tänne linkität.
Tässä on se kuvanikin, tuijota sitä nyt silmäsi kipeiksi ja tiiraa oikein, onko niitä karvoja vai ei, ja kuvittele vaikka millaista melaa sinne häveliäästi ristissä pitämieni reisieni väliin ja kiihotu siitä niin, että pääset perille siinä hommassa, jota varten tuota kuvaa niin kiihkeästi jatkuvasti kaipaat.
http://www.pinkypeckers.com/images2/jungboy3.jpg