Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Maistuuko Taavetille Haka?

Siis tää on jotain fakin liigacupia kai? Pitäisikö Mifkin olla nuin suuri suosikki? Tuplapakon takia lapulle mukaan E-korea.

73 IFK Mariehamn - Haka _ _ 2 - - 4,10
48 Etelä-Korea - Intia 1 _ _ 1,01 - -
Kokonaiskerroin: 4,14
2105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

häviää.. pirusti populaa ... poissa samoin käy tapparallee..

Äänestä

mutta Kyöstille maistuu ainakin mulkku!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Dr. Love kirjoitti:

Siis tää on jotain fakin liigacupia kai? Pitäisikö Mifkin olla nuin suuri suosikki? Tuplapakon takia lapulle mukaan E-korea.

73 IFK Mariehamn - Haka _ _ 2 - - 4,10
48 Etelä-Korea - Intia 1 _ _ 1,01 - -
Kokonaiskerroin: 4,14

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu