Puuttuuko Paatero?

Gambian seudulla rehoittavaan Suomalaistenkin aiheuttamaan Prostituuution ja köyhien gambialaisten Hyväksikäyttöön!!!
286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

TEHORYHMÄN laittaa, prostituution kimppuun

Äänestä
  • mutta mitä vähemmän huolehditaan ulkomaisista ongelmista, ja mitä enemmän omista, sen parempi. tosin luulisi maassa olevan isompiakin ongelmia, kuin se, että lappalaiset saavat pilhua. he sentään maksavat siitä, eivätkä toimi niin, kuin eräs toinen väestöryhmä, jonka pilhun luvattomaan käyttöönottoon puuttuminen ei kiinnosta ketään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


köyhäkampi kirjoitti:

Gambian seudulla rehoittavaan Suomalaistenkin aiheuttamaan Prostituuution ja köyhien gambialaisten Hyväksikäyttöön!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu