Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

panin lammasta

Ostin seksikaupasta sellaisen puhallettavan lampaan ja vetäisin sitä, onko kukaan muu vedellyt sellaista otusta
172152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

mistä näitä lampaita saa ja paljonko maksaa

Äänestä

Meitä oli kolme Anni, Jouko ja minä. Oltiin mopo ikäisiä ajettiin eräälle metsäladolle juopottelemaan. Tarkoituksena oli saada kopeloida Annia Anni antoikin hyväillä ja imeä tissejä ja antoi kokeilla pillua tuntui että pitää saada oli kalu seisonut jo pitkään.
Ulkoa käveli lammas latoon Yllytyksestä menin lampaan taakse ja panin sisään se oli tiukka ja lämmin laukesin melkein heti Jouko tuli tilalle kehui kuinka tiukka ja laukesi myös. Siirryimme Annin viereen hyväilimme pitkään ennen kuin antoi vähän laittaa sisään vuoroin naitiin Anni pyysi että pantas pitempään kun olin vetämässä pois Anni piti kiinni lopussa vain työnsin syvään ja laukesin Anni kiljui oöi kuulema niin hyvää Jouko jatkoi Anni nosteli pyllyään ja kiljahteli kiimasena naitiin yöhön mennessä useasti Aamulla Annilla oli kiire apteekkiin ostamaan katumus pilleriä.
Anni lähti mielellään meidän mukaan kun naitiin sitä kunnolla kortongit oli kalliita se rajoitti vähän. Kun Anni sai pillerit oli yleisesti tiedossa että Annilta saa.
Oltiin niin röyhkeitä että kaupattiin Annia vanhoille miehille.
Me saatiin samalla viinaa ja rahaa ja miehet nuorta naista. Summa oli 50 mk/kerta ja miehet nai Anni tykkäs kun sai isoa ja pientä.

Äänestä
  • Mites Annilla nykyisin menee?
    Alkoiko sukunimi S-kirjaimella?

    Äänestä

  • Taisitte olla Ake,Make,Pera ja sä

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Taisitte olla Ake,Make,Pera ja sä

    Painu niuvanniemeen pipipää

    Äänestä

Hiki hän se tuli kun lammast apanin ja kello se heleästi kilkatti.

Äänestä
  • Otahan ne bentsot pipipää

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Otahan ne bentsot pipipää

    Oot siis lääketokkurassa.

    Äänestä

Tykkäskö lammas

Äänestä
  • Lammas sano bäää ja potkas munille

    Äänestä

Panin oikea lammasta maalla se on helppoa. Katsoin mitä lammasta pässi kiertää otin aitauksesta sisälle katokseen siellä paalien väliin ja kalu sisään on tiukka ja lämmin pillu ei huutele ja tykkää kun saa isoa sisään tuntuu että oikeen imee kalua sisään.
Sain panna kolmesti samana päivänä pässi pani siinä välissä useasti.
Kokeilin katoksessa kun lammasoli kiinni. kolme pässiä pani sitä mota kertaa kaikki.

Äänestä
  • Spedellä taas sekottaa sekoilee eläimiin buaahaa

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    Spedellä taas sekottaa sekoilee eläimiin buaahaa

    Onko siellä Niuvanniemellä oikein elämiäkin. No spede sinähän oletkin krooninen sekoilija ei tuo ole yllätys.

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    Spedellä taas sekottaa sekoilee eläimiin buaahaa

    Muista aina laittaa loppuun buaahaa siitä sut speden tunnistaa.

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    Spedellä taas sekottaa sekoilee eläimiin buaahaa

    Suomessa eläimiin sekaantuminen on ollut laillista 1971 lähtien huora.

    Äänestä

Montako vuotta tuo niuvanniemi-spede on täällä trollannut päivittäin joka tunti? Miten yksinäinen pitää olla että jaksaa tänne paskantaa vuosikaudet?

Äänestä
  • Iltapäivällä se välillä rauhoittuu saa varmaan lääkkeensä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


I love animals kirjoitti:

Ostin seksikaupasta sellaisen puhallettavan lampaan ja vetäisin sitä, onko kukaan muu vedellyt sellaista otusta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu