On täällä taas rappiomedia liikkeellä

nehän on päissään töissäkin niinkuin täälläkin, kuinkahan paljon maksavat noille kirjoittajille lehdet, että ne oikein valehtelisivat, ainut asia on totta te petytte jälleen, ähäkutti, kuinka monennen kerran.
173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

muista, että Suomi on kuulemma vähiten korruptoituneita maita, onko se sitten hyvä vai paha, sitä voi jokainen miettiä itsekseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pettymysonsuuri kirjoitti:

nehän on päissään töissäkin niinkuin täälläkin, kuinkahan paljon maksavat noille kirjoittajille lehdet, että ne oikein valehtelisivat, ainut asia on totta te petytte jälleen, ähäkutti, kuinka monennen kerran.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu