Taas on suomalaisen naisen kulttuuri rikasrunut.
http://www.nelonen.fi/uutiset/kotimaa/kaupan-siivooja-myönsi-harvinaisen-julman-raiskauksen
Että silleen.
http://www.nelonen.fi/uutiset/kotimaa/kaupan-siivooja-myönsi-harvinaisen-julman-raiskauksen
Että silleen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Täytyy ymmärtää heid'n kulttuuria.
"Teko tapahtui Helsingin Malmilla sijaitsevassa Citymarketin viime lokakuussa, kun kauppa oli mennyt kiinni. Kaupan siivooja, liberialainen 32-vuotias mies hiipi naisten pukuhuoneeseen ja raiskasi veitsellä uhaten kolmeen kertaan viimeiseksi paikalle jääneen naistyöntekijän. Mies uhkaili tappamisella, ja hän myös sitoi naisen.
”Pahinta oli kuolemanpelko eli olin koko ajan hengenvaarassa”, nainen kuvaili.
Raiskausten jälkeen mies pakotti naisen mukaansa ja yritti viedä kaupan tilityshuoneesta myyjien pohjakassoista rahaa yhteensä 5605 euroa."
Raiskauksesta varmaan tulis vähän sakkoja mutta kun yritti ihan varastaa citymarketketjun rahoja niin se kyllä varmaan nostaa sitten tuomiota.
Puistatti oikeasti lukea tuo kuvailu tapahtuneesta. Toivottavasti saa karkoituksen ja ikuisen kiellon tulla takaisin kun on näemmä niin rikollisen röyhkeät taipumukset! Raiskaajat on raukkoja!!
Mamu teki ainoastaan yhden virheen...yritti viedä rahaa.
eteläisessä Suomessa olevassa pikkukaupungissa, jossa ei, mukava kyllä, kovin usein törmää kikkarapäihin.
Mutta annapa olla, eräänä päivänä oli jo lehdessä, että kaupungilla kulkee tummahipiäinen mies, joka trittää väkisin tuppautua naisten seuraan. Näyttää siltä, että tämä kulttuurinsiirto on samalla vapaaehtoista ja pakottamista.