Mies ideapark

Sinä ihana komea mies ideaparkissa 21.1....Olet niiiiiin ihana,komea....ja komea....ja ihana ;)

Jos sinut saisin,pistäisin pulloon ja vain silloin tällöin nauttisin...

Olet siellä töissä elikkäs täytyy tulla shoppaileen joku päivä uudestaan ja kuolailemaan perääsi :)
1403
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Pysy kaukana tiskiltäni, senkin kuolaava hirviö!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tumma typy kirjoitti:

Sinä ihana komea mies ideaparkissa 21.1....Olet niiiiiin ihana,komea....ja komea....ja ihana ;)

Jos sinut saisin,pistäisin pulloon ja vain silloin tällöin nauttisin...

Olet siellä töissä elikkäs täytyy tulla shoppaileen joku päivä uudestaan ja kuolailemaan perääsi :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu