Heidi hei!Äkkiä lukemaan tuomio Suomalaisille rasismista.
Tampereella murhattu ulkomaalaisia.Herää jo!Soitto Päiville ja tytöt:Jyrähtäkää!!!!!
Tampereella murhattu ulkomaalaisia.Herää jo!Soitto Päiville ja tytöt:Jyrähtäkää!!!!!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Nyt tytöt parjaamaan Suomalaista yhteiskuntaa.Olemme ajaneet muslimin murhatyöhön.
Vasta sitten, kun tulee lantaa omille nilkoille. Niinkauan, kun he lukevat näitä uutisia lehdistä, niin teot ovat ymmärrettäviä ja hyväksyttäviä.
"Helsingin poliisin väkivaltarikosyksikön johtajan, rikosylikomisario Kari Tolvasen mukaan ulkomaalaistaustaisten tekemät väkivaltarikokset ovat monesti raaempia kuin suomalaisten tekemät."
http://omakaupunki.hs.fi/paakaupunkiseutu/uutiset/maahanmuuttajat_yliedustettuina_helsingin/
Nyt kansa kostaa. Sitten veri virtaa ja imaami vapisee. Islam on revittävä viimeistä juurta myöten pois Suomesta. On ollut kammottava virhe päästää heitä lainkaan tänne. Tommosen paskaväen emansipaatiota ei täällä enää siedetä. Moskovan pommitikin samojen rättipäiden tekosia. Putin tappaa sen lauman nyt viimeistä räkijää myöten ja se on oikein ihmisyyttä ja maailman rauhaa kohtaan.