Osuuspankin sivut taas toimimattomat?

On se vaan niin ihanaa kun pitäisi saada muutama kiirreellinen lasku maksettua, ja ainakaan mulla ei osuuspankki toimi tällä hetkellä.
2230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kuin niin taas? Olen ollut OP:n asiakkaana tosin vasta kuutisen vuotta ja tämä on eka kerta, kun itse olen todennut sivujen toimimattomuuden ilmoitettujen huoltokatkojen ulkopuolella. Omasta mielestäni ovat toimineet paremmin, kuin mm. Sampo Pankin sivut, jonka tilejä käytän myös...

Äänestä

ei toimi. Tein justiin korjaukset väärin laskettuihin alv:eihin ja kun piti maksaa erotus verotilille, niin pumps, op ei toimi. Ja korkoa menee koko ajan, verottaja ei anna armoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


2+20 kirjoitti:

On se vaan niin ihanaa kun pitäisi saada muutama kiirreellinen lasku maksettua, ja ainakaan mulla ei osuuspankki toimi tällä hetkellä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu