astrid thors
astrid thors
11284
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Voi hemmetti tuota Thorsia.
Sulkee silmänsä kaikelta maailman pahuudelta. Suomalaiset kansalaiset ovat pahoja jos uskaltavat hiiskahtaakaan siitä että nykyinen maahanmuuttopoliitikka saattaisi hiukan olla ongelmallista. Voi voi kylläpä sitä on rasistinen olo heti kun näin puhuu. Suomi vaan velkaantuu velkaantumistaan mutta maahanmuuttajia vaan pitää tänne ottaa oikein kunnon etuuksilla liberaaleimmin koko Euroopassa, vaikka muualla on jo havaittu ongelmia. Suomi on korkean veron maa, jossa ostovoima vaan kärsii ihmisillä ja ens vuonna pitäis leikata 10 miljardia julkiselta puolelta. uskonnoissa ja kulttuureissa on eroja, jotka voi synnyttää ongelmia ja thorsin mielestä kaikki maahanmuuttajat ovat sitä yhtä samaa massaa josta ei ole mitään ongelmia. Ja että kukaan ei ikinä esim. ahneista syistä tule Suomeen vaan kalastelemaan helppoa rahaa, vaan tottakai kaikki ovat kokeneet vääryyttä. Kaikki maahanmuuttoa arvostelevat suunnilleen kivitetään mediassa. Mutta Thors on niin väärinymmärretty. Prkl ennen jopa kannatin vihreiden arvoja mutta liika ymmärtäminen, hyysääminen, ja maailman parantaminen keskiluokan ja köyhien kustannuksella on väärin! Ei ihmekään heidän arvomaailmansa jos ovat syntyneet rikkaaseen perheeseen, joka asuu kaukana köyhistä maahanmuuttolähiöistä. Siellä voidaan sitten filosofoida ja parantaa maailmaa, keskittyä siihen minkä elintarvikkeen ostaa eettisistä syistä.. Jotkut joutuu ostamaan vaan sillä perusteella mihin on varaa ja maksamaan niitä korkeita veroja silleen että ei paljon käteen jää, joilla kustannetaan nämä maahanmuuttajat ynnä muu.
kansaa..liposetkin on kaikki,koko suvut elättänyt.suomalaiset.ottaneet vaikka millä konnan koukulla,mitä eivät ole saaneet.lilius sotkut.sukfist sotkut juontaa sinne juurensa.kaveria ei jätetä.
Sharia vaan näyttää lisääntyvän ...
Thors poistuu lopullisesti seuraavien vaalien jälkeen julkisuudesta. Suomessa loppuu kohta oksennuspussit, sillä niin paljonhän on pahoinvointia maassamme saanut aikaan.
ihmisen pitää olla täysin tunnevammainen, että voi kestää olevansa epätoivottu melkein sataprosenttisesti.
Turssi on jo syyllistänyt Suomalaiset muslimien suunnittelemiin terrori-iskuihin.
Tukholman terrori-iskun jälkeen sanottiin, että on vain ajan kysymys milloin Suomessa tapahtuu vastaavaa kuin Tukholmassa. Turssin kannanotto asiaan oli, että muslimit kokevat Suomessa sellaista rasismia Suomalaisten taholta, ettei olisi mikään ihme että "joku muslimi voi turhautua Suomalaisten harjoittamaan rasismiin muslimeja kohtaan, ja alkaisi siksi tämänlaisiin äärimmäisiin tekoihin räjäyttämään pommeja"
Missään muussa maassa ministerinä ei voi olla henkilö jonka mukaan omat kansalaiset ovatkin itse syylllisiä, mikäli joutuvat terroristien pommien kohteeksi. Turssi antaa näin myös epäsuorasti muslimeille oikeutuksen Suomalaisiin kohdistuville pommi-iskuille. Mielestäni jo tämä yksin riittäisi perusteeksi erottaa turssi välittömästi ministerin tehtävistään.
on Suomessa pahin ei toivottu henkilö.
Taitaa toossin loppu olla lähellä
is hooker, shit hag
Kifini mama Somalia kuweka kuku na kurusha guts katika lavatory, na hakuweza kuvuta choo. Mtu mmoja alikuja nyumbani na kwenda choo. Alikuwa na jeraha la rangi ya hofu nje na kuwaambia kwamba matumbo yake akatoka nje. Mke wangu aliuliza kama kwamba hakuwa ni chungu? Mtu alijibu kuwa, si wakati wao wa kwanza kutoka nje, lakini basi, ndiyo, wakati mimi kuwasukuma nyuma!
meidän ministerit kaikki jostakin ulkoavaruudesta, kun näyttää siltä, että he työskentelevät aina vastaan kansalaisten mielipiteitä.
Thorsin hommat tiedetään, mutta se on vieläkin katalampaa, kun Katainen on koko hallituksessaoloaikansa laskenut hyvätuloisten veroja ottamalla valtiolle lisää velkaa. Tämä on suuri vääryys keskiluokkaista ja sitä alempaa palkansaajaryhmää kohtaan, koska he joutuvat tällaisista katalista teoista eniten kärsimään.
Hyväosaisten paapomisen vuoksi tehdyt velat joutuu lopuksi se tavallinen tavis maksamaan, koska heitä kuitenkin lukumääräisesti on eniten.
Kyllä nämä ulkoavaruusoliot pitäisi saada seuraavissa vaaleissa poistettua, että saataisiin tilalle suomalaisten etujen ajajia.
Aikoinaan työpaikkalääkärini sanoi, ettei hän luota koskaan henkilöön joka aina hymyilee ja hokee, että hyvin menee, fantastista.
Meidän yksi hymypoikamme, Olli, hymyilee Suomea pois maailmankartalta Brysselissä.