Milloin karjalaiset maksavat suomalaisille aiheuttamansa kärsimykset, varkaudet, maarosvoudet ja valehtelunsa hedelmät?
Tilini on OP:ssä
mntnht
6274
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ei evakot koskaan maksa mitään! Tyhjäksi jää tilisi, kuin Krookilan ukon pussit.
Joo ja just eilen ajoin Azoreille ja olin siellä kolme viikkoa kauniiden homopoikien kanssa. Ai vot mutta mullakin ståndasi ja rectum on kuuuukaaaa kipeeee!
Se niuvanniemeläinekin oli täällä, mutta hoitajat vei sen mukanaan baariin ja juottivat kuntoon.
Teitä köyhiä kuulemma vituttaa mun rikkaus ja tapa elää. Repikää siitä ja olkaa oikein vittumaisia toisillenne.
Tänään ajattelin vielä ajaa Karibialle ja sieltä takaisin kotiin Pihtilanteenvedelle Savoon.
Joo että tälläistä Espanjasta Rosaledasta tänään Terveisin Jorma K Kommorodi, vapaiden Matkaajien- kerhon puheenjohtaja ja puolestapuhuja, sekä vapaa kirjoittaja karavaanareiden pyynnöstä.
Jorma K. Paskaköörin johtaja
Milloin suomalaiset maksavat lahtariensa karjalaisille aiheuttamat vahingot, murhia ja rosvoamista. Pahinta oli tietysti kun härnäsivät ryssää niin kauan että se hyökkäsi Karjalaan. Lapuan lotan kasvattamat lahtarit pötkivät pakoon, Aunuksestakin usempaan otteeseen. Nyt nämä lahtarien jälkeläiset itkevät kun menettivät joutomaitaan evakoille hyvään hintaan.
Olemme joputuneet lopettamaan tilisi,joten älä mainosta pankkiamme tässä yhteydessä.
Paljonko miljuneerievakot ovat maksaneet?
Ei ne rahat sinunkaan lobotomiaasi ja ruokintaasu ole tyhjästä tulleet. Jotaan se maksaa lääkityskin.