Herran jumala sentään

että voi olla kaunis tyttö tuo Steffy,ainoa syy miksi bold and beautiful kannattaa tallentaa että saa ihailla sitä joka päivä.Muuten ei kiinnosta tippaakaan koko sarja,mutta Steffy on jotain epätodellista
6934
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mutta miksi näistä kaikista naikkosista pitää tehdä aivan hillittömiä vosuja, jotka juoksevat ukkojen perässä ?

Äänestä

Ai toi suurihampainen hevonen kaunis???? Täh?

Äänestä
  • Jos omaan eukkoos vilkaiset niin ymmärrät.....

    Äänestä

Vittu ku on paska sarja

Äänestä

Steffy on kyllä aivan onnettoman munankipeä h*ora. Ja Eidgen oma poika sitten taas muna pystyssä kyylää isänsä vaimoa. Aika sairasta.....

Äänestä
  • Siis Ridgen oma poika....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mies ihailija kirjoitti:

että voi olla kaunis tyttö tuo Steffy,ainoa syy miksi bold and beautiful kannattaa tallentaa että saa ihailla sitä joka päivä.Muuten ei kiinnosta tippaakaan koko sarja,mutta Steffy on jotain epätodellista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu