Obama syntyi Mombasassa!

http://www.rense.com/general92/birthcert.htm


Kohta paskaa tuulettimeen.

Jiiihahahhahhhahhha.
5168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ljukkiurpo myöntänee tuon todeksi pian.

Kova paikka.

Äänestä

Miellyttävän tökerö väärennös.

Äänestä
  • Se on ihan hullujen hommaa väittää Obaman syntyneen jossakin, se nyt on aivan sama asia kun väittäisin olevani Hitler!

    Äänestä

mä en vittu jaksa tätä tee vittuiluanne enää, mä lähen pois skepsiksen sivuille siellä sentäs saa sanoakin sanottavansa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Joao Thorne kirjoitti:

http://www.rense.com/general92/birthcert.htm


Kohta paskaa tuulettimeen.

Jiiihahahhahhhahhha.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu