Kyrsii jo tämän kokoomuskorruptiosössöttäjien elämöinti

isänmaalla . Sukari sössöttää , Katainen sössöttää , Merisalo sössöttää , Kanerva sössöttää

Kaikkein viimeksi tuon sakin pitäisi puhua mitään isänmaasta . Todella irvokasta.
271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kokoomus haluaa suomen vararikkoon typerillä päätöksillään , esim. pelkistä ilmoista suomalaiset veronmaksajat maksavat jopa n. 5 MILJONAA EUROA JOKA AINOA PÄIVÄ ! Järkeväkö kokoomus ?

Eikö noillakin hukkaan heitetyillä rahoilla saisi jotain aikaiseksi kotimaassa. Ilmastomörkö tappaa, juupa juu.

Äänestä

sanoi ilekin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Korruptiokonnat kirjoitti:

isänmaalla . Sukari sössöttää , Katainen sössöttää , Merisalo sössöttää , Kanerva sössöttää

Kaikkein viimeksi tuon sakin pitäisi puhua mitään isänmaasta . Todella irvokasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu