Tyhmä sovinistimies luulee, että hän miehenä hallitsee naista ja koko maailmaa. Totuus nyt on kuitenkin se, että p*llu tätä maailmaa pyörittää. Miettikää nyt; yksi naisen elin saa miehen sekoamaan niin pahasti, että tämä on valmis tekemään mitä tahansa. Siis mitä tahansa! P*llu on aina ollut ja tulee aina olemaan miehen yläpuolella ja nainen on se, joka miestä ja koko maailmaa lopulta hallitsee. Mies on heikko ja tyhmä (jopa niin tyhmä, että luulee hallitsevansa maailmaa), kun taas nainen on vahva ja viisas (jopa niin viisas, että antaa miehen elää siinä luulossa, että tämä hallitsee maailmaa). Mies on yksinkertainen, moraaliton, täysin ruumiillisten halujensa armoilla oleva raukka. Mies voi toki olla tietyllä tavalla viisaskin, muttei koskaan naista viisaampi, sillä nainen hallitsee p*llua ja p*llu hallitsee miestä. Harva mies pystyy ymmärtämään ja myöntämään sen, että nainen on häntä viisaampi. Mutta eipä tällaista ymmärrystä voi mieheltä vaatiakaan, miehen henkisen kapasiteetin tuntien :)
Mikähän tätä maailmaa pyörittää?
5
594
Vastaukset
- Tahdoton Orjasi
Sittenhän kaikki on hienosti ja feminismi voidaan tarpeettomana lopettaa.
- pillusi kantavuutta
Semmoinenhan se tyhmä sovinistimies on. Onneksi me feminismin vastustajat olemme viisaampia. Osaamme ajoissa antaa kenkää perseelle naisille, jotka yrittävät hallita pillulla. Kelpuutamme ainoastaan tasa-arvon hyväksyvät naisyksilöt, jotka tienaavat itse rahansa jollain muulla tavalla kuin pimpsalla.
- yhazhyayh
Niin totta, miksiköhän sitten feministit ajavat asiaansa miesten polkemisessa jos kerta ei ole tarvetta, kun kuitenkin hallitsette tätä palloa?
- Parasiitit
Näin se lapamatokin ajattelee loisiessaan isäntäeläimensä suolessa.
- Johnny Cash
Raha sitä pyörittää.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad901456- 541013
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että379854- 153824
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän124727- 55709
- 51658
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38635- 57631
- 76622