Hyvin yksinkertaisia neuvoja
Ihannepainoinen nainen
kednah
9147
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
aika hyvä taitaa olla et otat pituudesta 100 pois painoon nähden..siis normaali-ihmisellä.Luulen että se on aika optimaalinen..
Eli jos oot 167cm pitkä, niin paino ois 67kg..en tiedä, en ole painotietäjä, mutta kyllä kuuluu lihaa luiden ympärillä kuitenkin olla.
pissiskyselyille, etsi se oikea palsta täältä, jos äly riittää.
Vaikuttaa myös diabetekseen, kohta lääkket vege
Ellei olis katetta? siis miks?
Jos ihminen pudottaa painoaan 40kg , onko tää paskapuhetta, mitä häh!
Tottakai sen suomi sutturan pitää olla 162 cm pitkä ja 125 kg painava pelkkää ihraa ja semmoinen lähiö manaatti joka vetää röökiä siis semmoinen oikea siideri valas jolla on musta poikakaveri!!
Ja hokee Rööki huulessa Vittua ja joka kolmas sana on "Siis Oikeesti !".
Ja tietysti Lävärit ja Tatsakat koristaa komeutta.
on yhtä paljon kuin ihmisiäkin.
no älä jauha paskaa, suomalaisista puolet on läskeja lääkenistejä, itsetuntoaan elämänsä hakevia kaljan ja siiderin litkijöitä, toistensa pieksäjiä aivovammaisia vihaihmisiä
Voi hitsin hitsi. Alpo!
Mitä?