Neumann ja Puuma-Saijonmaa

Neumann s. 1959 ja Saijonmaa s. 1944.
Minä kun olen luullut että puumat iskevät teinipoikia - no joo, onhan tossa teinipojan ikäero.
2103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

voipaketteja kun arja-mummu rupee hommiin

Äänestä
  • vanhanaikainen, voita käytettiin voivuoren aikana, nykyääm mummeli tykkää tummelista

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ddsfdsf kirjoitti:

Neumann s. 1959 ja Saijonmaa s. 1944.
Minä kun olen luullut että puumat iskevät teinipoikia - no joo, onhan tossa teinipojan ikäero.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu