Minun muna on toimintakykyinen ja sojottaa kohti anelevaa vittua, niin munalle kertyy mittaa rapiat 17cm. Vaimo vonkaa joka toinen päivä ja toisinaan joka päivä. Hyvä niin, siis että vaimo on niin aktiivinen vielä 21v jälkeenkin. Vaimo tekee usein aloitteen omilla ratsastusreissuilla. Laukean monesti sisään hänen ratsastaessa. Toisinaan otan hänet rajusti takaapäin tai sitten voidaan ottaa lelut mukaan. Lelut tulee monesti mukaan kun huomaan ettei raju nussiminen tuota toivottua tulosta 15min jälkeen. Pitkittyminen johtuu usein siitä että oon liika kännissä tai kohmelossa. Kännissä siis yli 0,5l kossussa tää usein menee sitte leluilla leikkimiseen jotta siitä jotain tulee. Vaimo tykkää siitä että tekopeenis työnnetään vittuun samanaikaisesti kun häntä nussitaan. Vielä parempaan hekumaan vaimo pääsee kun tekopeenikset on ykkösessä ja kakkosessa ja sitten nussin ykköseen.
Siinä ois yks saitti johon on moni muukin tykästynyt.
http://www.redtube.com/25906
Siinä ois yks saitti johon on moni muukin tykästynyt.
http://www.redtube.com/25906
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ton sekavan stoorin paras pointti oli toi : "Kännissä, siis yli 0,5l kossussa" :) Vaik ei nyt pullosta kossua kunnon alkkis viel känniin tule :)
Nollaviitost kihahtaa hyvin hattuun. Siinä voi sitte hyvin rueta pillun päälle. Panojen jälkeen voi sitte rauhassa jatkaa tissuttelua. Muistia saattas riittää vajaasta parista puolikkaasta. Kolmannelle pullolle kun pästään nin muisti rupee jo pahasti takkuamaan. Taasen tänä aamuna vaimo kävi kuumana. Jäi pahimmoilteen kesken, kun väsy iski minulle. Sitte himot iski uudelleen iltapäivän tuneilla. Siihenhän se sitte meni taas että nussimisen läiske johti orkuihin saakka. Mitähän tuo huominen sitte tuo tullessaan se jää nähtäväksi.
Aivan selvästi se 17 cm. on hevoseen verratun pieni pili.
Rakas vaimosi vissiin saa mitä saa. heposen selässä häpyää n.s.
runkatessa.
Ei hätää. Vaimosi on sex-nainen ... ilmaisesti joka kohdasta.
Luultavasti ihanasta vartalostaan.... Nauttii sinusta ... mutta ei
organismia sinun kanssa. Hepo pittää olla alla.
Kehoittaisin laulamaan sitä.... laukkaa ratsu/ rakas. Tai ...juokse sinä
rakasa tamma ukkos on nyt alla.... ota multa siemenet...
Rakkaus on rajatonta.... Hrepoa ei siihen tarvita... 17 cm riittää.
Mutta .... Ohje... rakas kyljellään pyllylihat sinnuun päin.
Varovasti takaa työnnä... Jos olet oikea kätinen niin ????
Varovasti lantion yli käsi ja sormeilet klitorista. Huomaat rakas alkaa
kiihtymään... sitten se 4 cm... vauhdilla... Ennen kuin Rakas ehtii tallille.