Saipan junnujen valmentajien taso, on joukkueiden menestyksellä mitaten aivan kamalaa.
C- nuoret viimeisiä sarjassaan
B-uorten taidot ei riitä edes SM-Sarjaan
A-nuoret viimeisiä jo monta vuotta peräkkäin
Liiga- viimeinen tai tokavika lähes joka kevät
eli lisää vain näitä paskaa puhuvia tunareita kehiin,muualla C B ja A junnareiden valmentajat on
kunnolla kouluttautuneita AMMATTIVALMENTAJIA ja Liiga valmentajat kielitaitoisia
kuunnelkaa joskus Selinin englanninkieltä hohhoijjaa, on siinä ulkomaan avuilla huulipyöreenä mitähän tuo sanoi.
Saipan Junnujen valmennus
jyytyyppi
0
366
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän531077Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll221050Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl514838- 50824
- 46735
- 37659
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan62609Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181605Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘38562