2-C-T-7 kysymys

Bohemian S

Löysin ilokseni juhlien jälkeen mitkä pidin asunnollani avaamattoman pussin jossa lukee "2-C-T-7 200 mg".Tuo pussi on varmaan pudonnut joltain vieraalta kuka on asunnollani ollut.Olen kuullut joskus tuon nimen mainittavan mutta en ole ite sitä koskaan koittanut.Tuo on varmaankin joku näytepakkaus kun on vaan 200 mg pussissa.Aattelin et veän ton nytten kun ei väsytäkään ja katson miten toi toimii.

Semmoinen kysymys siis että haittaako jos piriä ottaa viivan,pari tota ennen tai sen jälkeen?Tarvisin nopeesti tähän vastausta mutta jos ei vastauksia näin yö aikaan tule kohta niin jätän pirin väliin ja veän vaan ton kemikaalin pelkästään,ihan varmuuden vuoksi!

3

358

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ripirii

      Oletko vielä hengissä?

      • Bohemian S

        vedin 50 mg ja 3 muuta kaveria saman verran,sain tietää että jos olisin vetänyt 200 mg niin olisin kuollut aika varmasti,läheltä piti :)


    • höpönassukka

      luulis noistakin pulvereista löytyvän helposti infoa googlella... ~doset ja muut perusasiat. Kombottamisestakin löytyy ihan hyvin mutu-dataa sieltä sun täältä, olettaen että se englanti taittuu.
      No tuliko tripit?

      eargasm CPU - Wicked Plastic

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arvaa miten paljon

      Haluan sua?
      Ikävä
      95
      1782
    2. Kolme miestä joukkoraiskasi nuoren naisen metsässä Helsingissä.

      https://www.hs.fi/helsinki/art-2000011193871.html?utm_medium=promobox&utm_campaign=hs_tf&utm_source=is.fi&utm_content=pr
      Maailman menoa
      237
      1667
    3. Mitä toiveita ja ajatuksia sulla

      On kaivattusi suhteen?
      Ikävä
      91
      1373
    4. Sunnuntai terveiset kaivatulle

      Maa on vielä valkoinen vaikka vappu lähestyy, otetaan pitkästä aikaa pyhä terveiset kaivatullesi tähän ketjuun !!
      Ikävä
      66
      1032
    5. Aika usein mietin sitä

      Että miksi juuri minä olen se jonka kanssa haluaisit vakavampaa? Mikä minusta voi tehdä sellaisen että koet niin syviä t
      Ikävä
      46
      931
    6. Rakastan sinua ja

      Tiedät sen.
      Ikävä
      47
      928
    7. Miksei voitaisi vaan puhua asiat selväksi?

      Minulla on ollut niin kova ikävä sinua, etten oikein edes löydä sanoja kuvaamaan sitä. Tuntuu kuin jokainen hetki ilman
      Ikävä
      38
      918
    8. Eräästä kalastuksenvalvojasta leviää video !

      Ennemmin tai myöhemmin tänne palstalle tulee videonpätkä, jossa kerrotaan paikallisesta "kalastuksen valvojasta". Ei si
      Suomussalmi
      9
      914
    9. On ikävä sua

      Rakas ❤️.
      Ikävä
      46
      872
    10. IS Viikonloppu 26.-27.4.2025

      Koviksen ovat laatineet Eki Vuokila ja piirrospuolista vastaa Lavonius, jolloin 2,5 vaikeusasteen ristikko on saatu aika
      Sanaristikot
      37
      849
    Aihe