Löysin ilokseni juhlien jälkeen mitkä pidin asunnollani avaamattoman pussin jossa lukee "2-C-T-7 200 mg".Tuo pussi on varmaan pudonnut joltain vieraalta kuka on asunnollani ollut.Olen kuullut joskus tuon nimen mainittavan mutta en ole ite sitä koskaan koittanut.Tuo on varmaankin joku näytepakkaus kun on vaan 200 mg pussissa.Aattelin et veän ton nytten kun ei väsytäkään ja katson miten toi toimii.
Semmoinen kysymys siis että haittaako jos piriä ottaa viivan,pari tota ennen tai sen jälkeen?Tarvisin nopeesti tähän vastausta mutta jos ei vastauksia näin yö aikaan tule kohta niin jätän pirin väliin ja veän vaan ton kemikaalin pelkästään,ihan varmuuden vuoksi!
2-C-T-7 kysymys
Bohemian S
3
369
Vastaukset
- ripirii
Oletko vielä hengissä?
- Bohemian S
vedin 50 mg ja 3 muuta kaveria saman verran,sain tietää että jos olisin vetänyt 200 mg niin olisin kuollut aika varmasti,läheltä piti :)
- höpönassukka
luulis noistakin pulvereista löytyvän helposti infoa googlella... ~doset ja muut perusasiat. Kombottamisestakin löytyy ihan hyvin mutu-dataa sieltä sun täältä, olettaen että se englanti taittuu.
No tuliko tripit?
eargasm CPU - Wicked Plastic
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku665655Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti943011- 2772646
Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362469Korjaa toki jos...
Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä232359Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2611780Taas joku junan alle
Piltolan tasoristeyksessä: https://www.tilannehuone.fi/ Uutinen Iltalehdessä, Iltasanomissa, MTV:llä, Ylellä jne. Jossai601378Harmittaa...Lampsiinjoen sillat
Tulva vei toisen ja toinenkin hajosi. Mielellään korjaisin molemmat, mutta ei ole resursseja siihen hommaan. Ikää jo 72v131243- 881185
- 901166