Hiljentykäämme lyömällä itseämme nyrkillä nenään.
Vastaukset 13
- up
up
- heippaveikka
vai ilman? En arvaisi hieroa rystysillä nenuani.
Hiihiihiii..;)
- heippaveikka
Moni-kin lyö nenulle. Itseään.
heippaveikka kirjoitti:
Moni-kin lyö nenulle. Itseään.
koko päivänä hihityttäny niinku nyt just;)
Itteeni en siltä edes meinaa ruveta mätkimään, epäilen ettei siihen saa aitoa tunnetta millään.- heippaveikka
a-v kirjoitti:
koko päivänä hihityttäny niinku nyt just;)
Itteeni en siltä edes meinaa ruveta mätkimään, epäilen ettei siihen saa aitoa tunnetta millään.Siihen täytyy kehittää luova, antoisa mielentila, sellainen boxing hetki, että voi mättää itseään.
Joskus jää päälle sellainen hihityssessio ja sille ei löydy off nappulaa.
Alkaa naureskella itsekseen tuolla kulkiessa. Tänään sitä eivät ihmettele kovin, kun ihmisillä on
kuulokkeita ja hand free juttuja. heippaveikka kirjoitti:
Siihen täytyy kehittää luova, antoisa mielentila, sellainen boxing hetki, että voi mättää itseään.
Joskus jää päälle sellainen hihityssessio ja sille ei löydy off nappulaa.
Alkaa naureskella itsekseen tuolla kulkiessa. Tänään sitä eivät ihmettele kovin, kun ihmisillä on
kuulokkeita ja hand free juttuja.et oon määkin joskus paukauttanu pääni seinään.. ihan vaan kostoksi.. tiedä sitte kummeniko sillä mikään.
Mut hihittelemisiin, mä meen harrastaan unissaan naureskelua;)- heippaveikka
a-v kirjoitti:
et oon määkin joskus paukauttanu pääni seinään.. ihan vaan kostoksi.. tiedä sitte kummeniko sillä mikään.
Mut hihittelemisiin, mä meen harrastaan unissaan naureskelua;)koko yöksi. Juuri wehdin ajatella, täällä on varmaan suomi24 ujoimmat kirjoittelijat kun on näinkin hiljaista. Me kaksi keskusteltiin. No eipä ole tungosta.
heippaveikka kirjoitti:
koko yöksi. Juuri wehdin ajatella, täällä on varmaan suomi24 ujoimmat kirjoittelijat kun on näinkin hiljaista. Me kaksi keskusteltiin. No eipä ole tungosta.
Ei ne ujot sentään oo liian ujoja peukaloittensa kanssa.. mut yö tulee niillekin ja työntävät peukkunsa ja päänsä takas perseeseen;)
Hyvät yöt sulle;)- heippaveikka
a-v kirjoitti:
Ei ne ujot sentään oo liian ujoja peukaloittensa kanssa.. mut yö tulee niillekin ja työntävät peukkunsa ja päänsä takas perseeseen;)
Hyvät yöt sulle;)Täytyy olla varovainen loppuyö etteivät työnnä ulokkeitaan meikäläisen tuhkaluukkuun. Kiitti varoituksesta ja öitä.
- fothermucker
uskonnollinen herätys sen, että lyyään Raamatulla päähän? Tai vaihtoehtoisesti taotaan aivot pehmoisiksi neljän narun sisäpuolella?
- heippaveikka
Pää pehmenee vaikka ei raamatullakaan löisi. Riittää kun kajahtaa sen sisältöön.
- Anonyymi
heippaveikka kirjoitti:
Pää pehmenee vaikka ei raamatullakaan löisi. Riittää kun kajahtaa sen sisältöön.
Purtsi voitti ronssia nyrkkeilyssä Tokion kisoissa 1964. Tehkää perässä jos pystytte!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haapaveden upea kurvikuningatar
No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga1051284Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää
WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️91777Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin
Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.35691- 47667
Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa
Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja118551Lidilikö Suomussalmelle
Tännekki Lidili. Loppus tuo kiskominen näillä jäljellä olevilla. K-Market ihan sikakallis ja hyvin ylimieliset omistajat30531Ei makeat pimut sytytä
sen jälkeen kun on nähnyt sinut. Olet vain ihastus vailla vertaa. Kun sinut tuntee muut eivät tunnu miltään. Tajuatko ol32516Upeaa Google!
Kohta on töitä tarjolla kaikille! Suomen taloushistorian suurin investointi ja Kajaani mainittu! Sähkö kyllä riittää, tö182498Huomasitko? Elämä Lapselle -konsertti tänään suorana tv:ssä - Aika kova kattaus huippuartisteja!
Lastenklinikoiden Kummien järjestämä Elämä Lapselle -konsertti tukee Suomen viiden yliopistollisen lastensairaalan toimi23497- 59483