Miepäs..

meenkin saunan lämpöön naatiskelemaan ;) Kännykän ja juomaa otan mukaan:))

http://www.youtube.com/watch?v=ZxVGl-jkBbY
10196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Hyviä löylyjä. Jos sinulla on olutta, heitä sitä kiukaalle. En kyllä tiedä miksi sitä suositellaan, koska se haju ei ole mitä miellyttävin.

Äänestä

Applen vermeet ei varmaan toimi saunassa

Äänestä
  • se kyllä tuo ihan koivulle tuoksu kun pullosta laittaa veteen.

    Äänestä

oli mukava saunahetki, mulla oli ainakin ihan mukava "saunareissu", lämmitti näin pakkasella mukavasti!

ps. nyt katsoon taivahan tulia

Äänestä
  • erikoisen mieluinen saunareissu;) Meillä oli sitten molemmilla mukavaa saunassa;))
    Taivantulet kyllä jäi näkemättä mutta tuleehan ne uusintana monta kertaa..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lämpöä.. kirjoitti:

meenkin saunan lämpöön naatiskelemaan ;) Kännykän ja juomaa otan mukaan:))

http://www.youtube.com/watch?v=ZxVGl-jkBbY

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu