Joskus heitän tahalleen spermat kerrostaloni yleisen saunan lauteille. Fanatsioin, että seuraava, nuori naissaunoja lähtee tiinehtymään mälleistäni. Enkö oo reilu kaveri!?
Spermalinko
8
2701
Vastaukset
- Veikkou
paikoilla on kielletty masturboida. Pistin poliisille linkin tästä, kyllä ne sun IP osoitteen saa selvillä ja missä asut.
- reilu kaveri
Justiinsa...ja Karhukopla paikalle.
Saanko ehdollista sakot...vai joudunko peräti nuolemaan omat mällini?
- virtatio
tosi reilua ajattelua! sulta varmaan suihkuaa paljon spermaa.
toivottavasti nainen osaa istua oikealle kohdalle!- Saman rapun mamselli
Juu, se on reilu kaveri, se. Ja onneksi noita nuoria miehiä on meidän taloyhtiössä niin vähän, että tiedän kenet yhytän dna-testeihin. Saan näin kätevästi ilmaiset siemenet ja lisäksi vielä elättäjän lapselleni. Miesrintamalla noin muuten ei ole oikein lykästänyt ja kello tikittää melkein yhtä lujaa kuin olemukseni rapistuu. Elämä on helppoa kun on avuliaita herrasmiehiä :)
- Nami Nami
moi olen homoseksuelli Håkan ja nuolen aina lauteet ennen niille istumista !
Että en usko että spermasi ehtii jonkun naisen jalkoväliiin!! Hihii !!
Minun suuhuni ne joutuvat !! - Vitu sika! :D
No itse olen 18-vuotias nuori nainen ja pidän tuota todella oksettavana, ei ole milläänlailla kiihottavaa. xD
Sitä paitsi en oo koskaa nähny kenenkään istuvan vittu kiinni lauteessa, sillä naisen anatomia ei sitä normaalissa istumis-asennossa salli.
Ja kaiken lisäksi ei kukaan haluaisikaan istua pillu ihan kiinni lauteilla, aina on mulle ja sisaruksille varotettu pöpöistä, ja aina on pefletti tms.
Ja kyllä mälli siinä saunan lauteilla näkyisi ennenkuin istuisi. Ja jos minä näkisin mälliä lauteilla, ilmoittaisin talonmiehelle. Varmana tulis joka rappuun viesti jostain pervosta, ja olisi kehoitus että "soittakaa poliisille jos huomaatte jtn epäilyttävää toimintaa". Näin.
Vaikka mälläisitkin lauteille, niin olisi kumminkin aika ennenku olisi toisen saunojan vuoro, eli siittiöt kuolisivat siellä saunassa kun on niin lämmin: kuivuisi ja kuolisi. :)
Johan on turhat odotukset, vanha ruttukulli. :D- Anonyymi
moro saako tulla nussimaan susta ilmat pihalle?
- Anonyymi
Apua... Mä harrastin seksiä yhen naapurin kanssa saunan suihkuhuoneessa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 405605
Maataloustuet pois
Jokainen maksakoon harrastuksensa itse. Eihän golfin peluutakaan maksa yhteiskunta.2234561Joko alkaa menemään tajuntaan tämä yliluonnollinen yhteys?
Varmaan pikkuhiljaa. Muista olla kiltisti ❤️364514Australia, Britannia ja Kanada tunnustivat Palestiinan
Aikooko Petteri Lapanen pysytellä persujen ja uskovaisten panttivankina ja jättää Suomen historian väärälle puolelle?734320Kohtalokas laukaus
IL 20.9.25 "Ihminen kuoli baarin edustalla Kajaanissa Poliisi ei epäile tapauksessa rikosta." "Kajaanin keskustassa on k264292Työeläkkeen saamiseksi olisi tehtävä töitä
Meillä on Suomessa iso joukko ihmisiä, joilla olisi vielä työkykyä jäljellä, mutta joilta puuttuu arjesta mielekäs tekem1603785- 963182
Joulukinkku NYT
Sian kankuista tulee vielä pula. Nyt on oikea aika hankkia joulukinkku.223055Muistattekos kun Sannan aikana suomalaisten varallisuuteen lisättiin viidennes
Köyhät voittivat eniten mutta rikkaimmat kuitenkin köyhtyi!273051Linux Mint asennus kaatuu heti alkuun
Tulee kernel panic BIOS-tekstin jälkeen. Yritän ensimmäistä kertaa asentaa Linux Minttiä vanhalle Windows 10 -läppärill102150