miten saan mahan pieneksi parissa päivässä? oudoimmat/parhaimmat

onko kukaan koskaan testannut elmukelmua?
siis syömättömyys totta kai. mutta entä muut vippakonstit??
1494
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

joo kelmuu ittes vaikka kondomeihin, nekun on mukavan geelisiä. Tai ootkos kuullu kotitekoisesta rasvaimusta? Otat vaan imurin ja vaihdat pölypussin.

Hei c'moon. Ei mitään vippaskosteja oo. Kiinteytys on kova sana, eli katso mitä syöt ja treenaa vatsanseutua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minavään kirjoitti:

onko kukaan koskaan testannut elmukelmua?
siis syömättömyys totta kai. mutta entä muut vippakonstit??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu