Odotan jo seuraavia lauluja kaverilta, toivoisin kuulevani Juice Leskisen - Rakkauden ammatilainen ja ehkä Irwin Goodmanin - Maailma on kaunis, vaikka taisi se yks jätkä sen jo viime kaudella vetää
Lassi
12
1112
Vastaukset
- Ihastunut kuuntelija
Upea ääni! Tuli väkisin tippa linssiin kun katsoi Lassia. On ollut pakko kelata hänen koelauluaan yhä uudelleen ja uudelleen. Mieletön ääni noin ujosta miehestä! Toivottavasti saa kerättyä rohkeutta koska haluan kuulla tyypistä enemmän. Tuommoisia oman tien kulkijoita tarvitaan.
- tahtoisin.tietää.tän
soi taustalla kun tuomarit ylistävät lassia?
- :)
tahtoisin.tietää.tän kirjoitti:
soi taustalla kun tuomarit ylistävät lassia?
Kingston Wall - Shine on Me
- juu..
Siitä jätkästä löytyy lavakarismaa ja korkeat soinut saavat ihokarvat pystyyn. Esiintymislavat täytyvät jätkän karismalla. Levy-yhtiöt ovat jo varmaankin jo soitelleet yhteistyösopimuksesta.
- jooeikiitos
Ehkä jossain takahikiän tuulipukutansseissa tommonen ujo urpous voi kolahtaa.
- pohjoisen tyttö
oletkin varmaan kehä 3. sisäpuolelta,sitä tyhmintä porukkaa Suomessa.Odottappa vaan Pohjoisen ihmiset ovat aitoja ja sieltäkin löytyy Lassin tyyppisiä ,jotka osaavat laulaa.Hyvä Lassi paras olet ja varmasti äänestän sinua,muilla ei mitään jakoa koko kilpailussa.Nämä"etelän pellet" ovat tosi tyhmiä.älä välitä niiden puheista!!!
- soromnoo
ite sinne tuulipukutansseihin sen meurmannis kans.
- unisen
lassin laulaa ensin kaikki laulunsa ja arvostelkaa sitten paremmin hänen suorituksiaan .ei aleta taas hikoilemaan ennen aikojaan , keskitytään ihan vaan olennaiseen ja jätetään kaikki muu turha paska pois , ai niin pitäähän niitä lehtiäkin taas saada kaupaksija lukea niiden turhia lörpötyksiä .!!
- King off roadway
LAULAA BENSAA SUONISSA:Sitten nähdään..
- ihailija 101%
King off roadway kirjoitti:
LAULAA BENSAA SUONISSA:Sitten nähdään..
yaaahh!Nam.
- visitor123456
tuo "ujous" on niiiiin tekemällä tehtyä, ei kyllä vetoa pätkääkään
- ujon habitus
ujon habitus kaikin puolin, joten ei ole tehtyä. Näkee senkin, ettei ole ryhmähenkinen vaan syrjäänvetäytyvä. Ja kova jännittäjä jota koittaa poistaa näennäisellä rentoudella. Voisin vannoa, että kämmenet hiestä märkinä ja siksi kädet taskussa. Olen hyvä ihmistuntija ja ollut aina jo työni puolesta.
Lassin lauluääni on puhdas ja tulee parhaiten esille suomenkielisissä tulkinnoissa. Odotan kiinnostuneena osiota jossa tuomaristo laittaa kaikki kokelaat laulamaan suomeksi ja suomalaisia lauluja. Se tiputtaa monia pois, mutta vasta sitten erottuu jyvät akanoista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 521757
- 621692
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p101248- 611061
- 491024
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41775Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118637Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit86630Sotekeskus
Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit32607- 38566