Syystäkin. Ei pojat naurata kokoomuksessa 17.04.2011 ei ei.
Soini pesee vaalitentissä Kataisen, Urpilaisen ja Kiviniemen mennnen tullen. Siis noista ei ole mitään vastusta Soinille.
Hyvin on pullat uunissa perussuomalaisilla,, ei voi kuin myhäillä,,,,,kevään jatkoja-)
Soini pesee vaalitentissä Kataisen, Urpilaisen ja Kiviniemen mennnen tullen. Siis noista ei ole mitään vastusta Soinille.
Hyvin on pullat uunissa perussuomalaisilla,, ei voi kuin myhäillä,,,,,kevään jatkoja-)
Vastaukset 3
Vanhimmat
On kovaa...Siinä ei pärjää dösä kuskit ym huuhaat..
Mielenkiintoista tulee olemaan. Sdp ja kokoomus vetävät kilvan peliin omia Eu-korttejaan ja tietysti saksan opeilla. Demarit tietysti pyrkivät myös kaivamaan Obamajokeria plakkaristaan. Kepu ei puolestaan jätä yhtään kiveä kääntämättä saadakseen kehiin kaikki mahdolliset venäjäkorttinsa. Saapa nähdä kenelle näistä neljästä jää käteen mustapekka?
Mitä lieneekään on tarjolla, niin suomen kansalaisten älyn aliarvioiminen saa nyt luvan loppua.
Islamimaailma kuohuu ja öljyn hinta räjähtää käsiin. Bildenberkiläiset "suuret puolueet" saattavat upota yks`kaks`samassa valheiden veneessään.
jos persut todella tahtovat hallitukseen ei riitä sloganit malliin "missä eu siellä ongelma". nyt pitää esittää myös oikeasti miten persut ratkaisevan edessä olevat ongelmat.
ilmasto ohjelma antoi jo vähän viitteitä mitä on odotettavissa, toteutuskelvoton metalliliitosta kopiotu vanha ohjelma.
onko persuilla yleensäkään ratkaisuja mihinkään? soinin pääsy neljänneksi vaalikeskusteluun taitaa olla persujen lopun alku