Mietin ja tulin tulokseen, että

Nykänen ja Tukiainen olisi optimaalinen pariskunta medialle, varsinkin seiska-lehdelle. Mitäs tuumaatte?
4171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

liinat kireel seksiä sulttaanille

Äänestä

Matti ja Tuksu? Siinähän olisi todellakin vakalle kantensa :)

Äänestä
  • Miten niin.

    Äänestä

kyl kyl, asiaa haastelet toimittaja. Eikös Nykäsellä ole kiinteä palkkio Seiskalta, mikä kilahtaa sen tilille, kunhan ilmoittaa etukäteen missä aikoo seuraavaksi töppäillä? ;)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


toimittaja** kirjoitti:

Nykänen ja Tukiainen olisi optimaalinen pariskunta medialle, varsinkin seiska-lehdelle. Mitäs tuumaatte?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu