Nostan keppana pullon valoon ei näy läpi

täytyy varmaan keventää vähäsen.Kaikki jotka ette nää läpi poistan teidät ystävistäni.Näin toimii kunnon mies vuosi maillia 64.Jos tahdotte pysyä kavereina niin teidän pitää pitää minua jumalasta seuraavana mielummin yläpuolella.
4148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Aika suppea aihepiiri sinulla........

Äänestä
  • osaalueen.Sinunkin ainoa anti oli valitus

    Äänestä

HOHOHOHOHHH

Äänestä
  • ookkona joulupukki.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


vaviskaa kaverit kirjoitti:

täytyy varmaan keventää vähäsen.Kaikki jotka ette nää läpi poistan teidät ystävistäni.Näin toimii kunnon mies vuosi maillia 64.Jos tahdotte pysyä kavereina niin teidän pitää pitää minua jumalasta seuraavana mielummin yläpuolella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu