Huomasinpa tuossa jo naurettavaa toimintaa Paffilta.
Olin eilisiltana laittanut nostopyynnön tililtä, yön vedoista tuli lisää voittoja joiden nostopyynnön laitoin aamulla. Noin pari tuntia tämän jälkeen paf maksoi illalla laitetun noston maksuun, siten että aamuinen jäi nyt perjantain takia näköjään maanantaille.
Ei siinä mitään että menee pari päivää, mutta ennen Paf maksoi kaksi kertaa päivässä, mihin Veikkaus on tainnut mennä nykyään(?). Ainakin ray maksaa samana päivänä.
Ottaa pannuun se, että kyseessä on selkeä rahojen makuuttaminen ahvenanmaan maakuntakassassa eikä aito halu palvella asiakkaitaan.
Paf nosto kestää entistä pidempään
Veikkaanus
2
720
Vastaukset
- nyrkkierkki
sehän se on paffin koko olemassaolon perimmäinen tarkoitus saada ihmisten rahat lepäämään tililleen.
- älähöpötä
välillä tulee kyl vieläkin 2kertaa päiväs ja jos nostaa ennen aamu 9.00 niin tulee samana päivänä niivittu
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El936474MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny485539Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.624329NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun824224Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja763974Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.811341- 781177
- 3281155
Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?32920Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is290846