Kaatoiko K-kaupan Väiskin lihatiski NL:n ?

väittää ainakin HTT.
8282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

on TMTT.

Nuo tietää lopullisen totuuden ennen Wikileaksia.

Äänestä
  • .

    Äänestä

  • ?? kirjoitti:

    .

    Pääkonttori Vermossa.

    Äänestä

Kukaan ei viitsinyt kuunnella vasemmiston paskanjauhantaa, kun Väiskin pihvit olivat niin hyviä !

Äänestä
  • Avaaja tietää, Väiski on homo!

    Äänestä

  • Late Lapista kirjoitti:

    Avaaja tietää, Väiski on homo!

    Ei tartte vastata, mokomakin iljetys.

    Äänestä

  • Hyi. kirjoitti:

    Ei tartte vastata, mokomakin iljetys.

    Tarviipa. Lihava Väiski käy oopperoissa ja nauttii nuorista pojista.

    Äänestä

  • Hyi. kirjoitti:

    Ei tartte vastata, mokomakin iljetys.

    Virossa nähdyt K-kaupan mainoksethan oli virallisen neuvostokäsityksen mukaan pelkkää itään suunnattua propakandaa,ei suomessa oikeasti ollut sellaisia ruokamääriä kaupoissa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tämmöisiä.. kirjoitti:

väittää ainakin HTT.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu