Äänestä.
Äänestä Timo Soinia!
8
247
Vastaukset
- jope865
Äänestän, koska nykyhallitus on täysin munaton!
- ennen vasen
Kyllä äänestän. Muutosta haluan.
- Jussi Pussi
No en äänestä Soinia, vaikka kuinka roskapostitat tätä typerää ehdotustasi kaikille Uudenmaan kuntien palstoille. Äänestän demareita.
- PerSujen nurjapuoli
Timo Soini on poliittinen kupla!
Soini tuhoa tietämättömyydellään Suomen lopullisesti.
En äänestä Soinin PerSuja- stadin kundi
Sinulla on aivan oikea näkemys.
- vapaamatkustajat kur
kauniaisten suhteen se on oikeassa,vapaamatkustaja mikä vapaamatkustaja,vaikka itte siellä asunkin (työtön). Olisi aika jo katsella laajempia ympyröitä eli liitytään Hesaan!
- Aito suomalainen
Soini on viimeinen ehdokas ketä äänestäisin
- 633666
Iltalehti kysyi ehdokkailta: Missä tapauksessa Suomi voisi tukea sotilaallisia painostustoimia Irania vastaan?
HAAVISTO:
- Suomen ei pitäisi osallistua sotilaalliseen painostukseen. Kriisin ratkaisuun tarvitaan vahvoja diplomaattisia toimia.
NIINISTÖ:
- Tilanteessa, jos turvaneuvostossa todennetaan ne syyt ja jos turvaneuvosto antaa mandaatin.
Eli jos Niinistön johdolla suomen joukot lähtee sotimaan Iraniin, niin eikö sen jälkeen ole terroriuhka suomessakin jokapäiväistä??? Hulluja on ne, jotka sellaista haluaa..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1053203Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville512761Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.122324Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?
Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -1111872- 1681514
Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?
Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa301228- 521092
IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...
71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih15906Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois111888Polvinen hylkäsi Persut
Polvinen teki ratkaisun, lähti Persujen paraati paikalta. Moni on jättänyt puolueen tavallisten kansalaisten joukosta.145827