Joko Kokoomus on

väliaikaisen auton käyttömaksun jonka Iiro Viinanen keksi? Ei taida Kokoomuksessa olla yhtään poliitikkoa johon voisi luottaa.
385
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä tuo työn alla on. Asia on vain vaikea selittää kansalle näin vaalien alla.


T: jyrki Työmiehen ja kansalaisten (Kreikka) asialla jo 8 vuotta.

Äänestä

Eli että jokainen maksaa veroja yhtä monta euroa.

Ehkä persusita on apua ?

Äänestä
  • Toivottavasti tämä kokoomuksen täystuho on lyhyempiaikainen väliaikainen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


poistanut sen kirjoitti:

väliaikaisen auton käyttömaksun jonka Iiro Viinanen keksi? Ei taida Kokoomuksessa olla yhtään poliitikkoa johon voisi luottaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu