Kiitos hyvästä työstä, bussilinja 64:n kuljettajat

NiceRider

Tahdon kiittää näin julkisesti 64 .linjan (Helsingissä) kuljettajia asiakasystävällisestä kyydistä ja varsinkin siitä, että 64sen kuskit odottavat sen tärkeän sekunninkaks, ettei tarvitse pakkasessa palellen odottaa 12 minuuttia seuraavaa vuoroa. Lämmin kiitos!

1

234

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • believe420

      Kiitokset täältäkin eiliselle 64n kuskille n. klo22.40 raut.torilla oli kyllä mukavin dösämatka koskaan...kuski tarjosi taateleita matkaevääksi ja hauskuutti radiosta lentokapteenin tyyliin reitin ja arvioidun matka-ajan...lol ...piristi kummasti duunin jälkeen...KIITOS kuski Pirttimäki(jos kuulin oikein)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      111
      4649
    2. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      173
      4405
    3. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      95
      1779
    4. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      403
      1671
    5. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      33
      1433
    6. Upeeta! Rauha tulee pian!

      Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
      Maailman menoa
      355
      1121
    7. Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan

      Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann
      Ensitreffit alttarilla
      6
      1119
    8. Mitä hyvää olet

      aiheuttanut kaivatullesi?
      Ikävä
      67
      989
    9. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      58
      984
    10. Miksi et halua

      Seksiä sen kanssa jota rakastat? Vai ajatteletko että hän ei halua?
      Ikävä
      92
      948
    Aihe