Tervehys

Täällä on kiva käydä varmistamassa että karttaa hellareita oikeasta syystä.
Mikä teissä mättää kun palsta on kaikkea muuta kuin rauhan ja rakkauden tyyssija?
1100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Se on kuule työpäivän parasta hupia käyä täällä vähän kattomassa ja kylvämässä oikein kunnollista elitistä eripuraa ja tuomarointia!

Et kenties lestadiolaisten seurasta ole tänne eksynyt? Itse en ole vielä kyseistä palstaa vilkaissut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


väistyy odottamaan > kirjoitti:

Täällä on kiva käydä varmistamassa että karttaa hellareita oikeasta syystä.
Mikä teissä mättää kun palsta on kaikkea muuta kuin rauhan ja rakkauden tyyssija?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu