Mitä te täällä valitatte?

Jos te vain vingutte täällä raiskaustilastoinne kanssa ja valitatte mamuista niin siitä ei ole mitään hyötyä, valittakaa Astrid Thorsille ja eduskuntaan.

Mitä te sohvaperunat täysin turhalla palstalla hölötätte jos mielestänne jotain on väärin vai onko se liian vaikeaa yrittää vaikuttaa yheiskuntaan?
283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

... täällähän ne istuvat ja Allah-Ahon kanssa Hartaasti Toivovat että suomalaisia naisia raiskattaisiin. Näin on Johtaja heidät käskenyt.

Äänestä

miten paljon me toimimme muuallakin kuin täällä svedujen omistamalla keskustelufoorumilla. Itselläni ainakin on sen tuhannen rautaa tulessa koko ajan ja tämä foorumi toimiikin minulle lähinnä virkistävänä sivujuonteena varsinaisista päätehtävistäni poiketen.

Mutta, tärkeä kanava tämäkin on, etenkin jos ajattelee persujen lobbaamista.

Ikävä kyllä, myös ylläpito on täällä liiankin hyvin valveilla ja valmiina poistamaan hiukankin terävämmät ja ajankohtaisemmat keskustelunaiheet.

No, lobbaaminen jatkuu silti, siitä pidän huolen :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ylös siitä!!!!! kirjoitti:

Jos te vain vingutte täällä raiskaustilastoinne kanssa ja valitatte mamuista niin siitä ei ole mitään hyötyä, valittakaa Astrid Thorsille ja eduskuntaan.

Mitä te sohvaperunat täysin turhalla palstalla hölötätte jos mielestänne jotain on väärin vai onko se liian vaikeaa yrittää vaikuttaa yheiskuntaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu