Antti vaan vinkuu ja kiekuu. Ei siinä ole laulun kanssa mitään tekemistä!
Kaikki tytöt on niin kuumana että minun antti, minun antti..heh. Miksi Antti sitten nähdään vaan aina poikien kanssa vaikka saisi seuraa tytöistäkin??
Eikö ollut juttua että sillä oli jotain vipinää jonkin idols-henkilökuntaan kuuluvan poitsun kanssa, yhteisellä lomallakin olivat. Söpöä!
Ei Antti osaa laulaa
10
1027
Vastaukset
- Reizka
Se oli eräs idols ohjelman tuottaja joka on tunnettu vinokkuudestaan helsingin päässä jo pitkään.. ja avoimesti-- plus että hänen stylisti on myös.. että tuota.. noh.. noh.. tavallinen hetero mieshän haluaa todellakin pyöri peräreikäreimojen kanssa eikö.. noh.. antti ainakin haluaa..
- Minde
Niin se osaa laulaa!!! se möi platinaa 4 päivässä!! Selitä miten antti tämän teki jos ei kerran osaa laulaa!!???
- Arttu
Pikkutytöt luulivat että se voisi tykätä niistä ja osti levyn. Hah hah hah. Kastelitte pikkupöksynne ihan turhaan. Taitaa olla suklaapuolen poikia.
- haba
Äänelläänhän se variskin laulaa. Nykäs Mattikin möi aikoinaan rutkasti levyjä vaikka ei osaa kuin juoda ja lyödä.
- kerma
osaa antti laulaa niinhän jokainen osaa jotenkin.. se vaan että ei ilman tietokone muokkausta ei ole kuin karaokeen kelpaavaa..
levyjen myyntiin ei tarvi osata laulaa, ei. Ei siihen tarvita kuin tyhmiä suomalaisia pissaliisoja jotka ostaa niitä paikallista tiimareista samalla odotellen karvojen kasvua.. - ...
Pelkkä julkkis (enemmän tai vähemmän turha, tässä tapauksessa enemmän) status ja pärstäkerroin riittää useimmille (teini)tytöille syyksi ostaa levy jonka kansilehtisen avulla kastuu housut.
- Tosi ON
... kirjoitti:
Pelkkä julkkis (enemmän tai vähemmän turha, tässä tapauksessa enemmän) status ja pärstäkerroin riittää useimmille (teini)tytöille syyksi ostaa levy jonka kansilehtisen avulla kastuu housut.
Kateellisten panettelua.Tehkää se sama myös!
- lehmä
Antti ei osaa laulaa, mutta pikkutytöt tykkäävät, joten levyt menevät kaupaksi.
- Vampire
lehmä kirjoitti:
Antti ei osaa laulaa, mutta pikkutytöt tykkäävät, joten levyt menevät kaupaksi.
En yhtään ihmettelisi jos joku teinityttö on ostanu parikin cd:tä itteleen jotta voisi nostaa siten Antti Tuiskun listaykköseksi.
Mutta ite en siitä hepusta tykkää (millään tavalla). Hanna on parempi. Sen levyn pystyykin ostamaan (kun tietää että se on hyvin laulettu).
- Antin fani
Ei Antti todellakaa vingu eikä kieku vaa kyllä se osaa laulaa ja hyvin osaaki ei se muuten ois 9 vuotta laulajana pärjänny jos ei laulaa osais.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 865371
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai744709Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1314670Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3702114- 951733
- 991617
- 2571507
- 3511206
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.581034- 2001021