Kaikkien ihmetykseksi ostaisin tietty fordin.tauruksen.tai.mirafioirin.tai.yariksen. Moni flikkakin siihen saattaisi sitten tulla kyyttiin.luulisin.ainakin. Sitten kun saisin sillä kurvailla autoluvan jälkeen niin kaikkien iloksi ajaisin sillä pornaisten läpi mäntsälään kattomaan pertti ketosta ja martti setälän isää, nimittäin marttia itte.
Sitten käväisisin äitiäni katsomassa ainakin 2 4 pv tai jopa 5 1½ pv, riippuen kulloisestakin ajokelistä ja liukkaudesta.ja.renkoista. Sitten tietenkin ottaisin henkilöluvan ja uuden passin kaikkien ällistykseksi kaikilla herkuilla.sormenjälkijutuilla.ja.nimikirjoituksilla. Sillä sitten matkaisin ainakin ahvenanmaalle.uusikaupunkiin.tai.kaskiseen. Jos se vain onnistuu tuolla passilla.jos.ei.niin.sitten.vaikka. tauruksella ylivieskaan.ja.kelloselälle.muonioon.tai.muuta.
Mun unelmat
6
265
Vastaukset 6
- <<<<
opiskelisin.tekisin töitä ja kokisin paljon.sitten menisin kihloihin.avoliittoon.ja naimisiin
- <<<
ja ajaisin ajokortin ja ajelisin autoilla 1939 fordista c-kadettiin ja mersuun
- tättärättä.
Juu ja sitten ostaisin paljon juustoa.edamia.motsarellaa.ainakin. Ja kaikkien ihmetyksen aiheeksi kävisin joka päivä alepassa ostamassa tuoreet.leivät.myslit.ja.piimät. viilit.ja. maitoa.ainakin.
Tekisin omaa leipää uunissa. tai.siis. ekaksi.ostaisin.sen.uunin.ihan.kunnollisen. Sitten tekisin leipää rieskaa.vanikkaa.ruisleipää. rieskaa. leipää.ja.ainakin.vuokaleipää. Lopulta kaikkien kateudeksi kävisin uimahallissa.torilla.ja kampaamossa. - <<<
1.ajaisin ajokortin
2.omistaisin 909 eri merkkistä autoja mm saabeja 96 mallista 9-5malliin - 10+0
ostaisin.kivan.tyttöystävän. tai jopa kaikkien ihmetykseksi jopa.kaksi.
- jeputisrallaa.
Määkin ostaisin kolme tyttöystävää. ne voisi olla vaikka kaikkien ihmetykseksi eri ikäisiä ja kokoisia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1102321Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???231024- 71912
- 103906
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha589861- 48845
- 82738
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76670Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik31646- 69644