Pedofiili Puustinen nyk. Lehtonen Venäjällä...

Tämä Eestissä paljon puhuttava pikkupoikia ahdisteleva palikka on ilmeisesti pölähtänyt esiin itä-venäjällä.Venäjänkielisille foorumeille voisi joku venäjää taitava virolainen laittaa hiukan infoa tästä otuksesta, että tulee sielläkin päin maapalloa selväksi, tämän keski-suomen vitsauksen tarkoitusperät.
http://www.theodorscrossing.webs.com/

4

983

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ssõlka
      • No tuota, tästä ko herrasta olen kyllä informoinut muutamaa tuttua venäläistä (ja virolaista) ...vaan voihan tuo olla jälleen kerran taas Eestissäkin.
        Antti-Aarne Puustinen-Lehtosta kun ei etelänaapurin maahantulokielto tunnu paljoa jarruttelevan.Ko herrahan väittää olevansa milloin missäkin "Tahitilla"


      • kisällistä mestariks
        K-M-Halkola kirjoitti:

        No tuota, tästä ko herrasta olen kyllä informoinut muutamaa tuttua venäläistä (ja virolaista) ...vaan voihan tuo olla jälleen kerran taas Eestissäkin.
        Antti-Aarne Puustinen-Lehtosta kun ei etelänaapurin maahantulokielto tunnu paljoa jarruttelevan.Ko herrahan väittää olevansa milloin missäkin "Tahitilla"

        Jospa se on oppinut virolaisilta rikollisilta keinot kiertää kaikki säänöt ja rajoitukset.


    • Oh hoh

      Puustinen kertoo tietoja pedofiilimafiasta

      http://www.vanhemmat.com/phpbb/viewtopic.php?t=5999

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluatko että unohdan sinut kokonaan

      Siihen suuntaan ollaan menossa, nyt jo. Ja ehkä parempi näin, niin ei kulu energiaa hukkaan mahdottomuuteen. Ja vaikka j
      Ikävä
      84
      1281
    2. Millä nimellä

      kutsut kaivattuasi omassa mielessäsi?
      Ikävä
      42
      834
    3. Haapaveden upea kurvikuningatar

      No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga
      Haapavesi
      77
      790
    4. Pisa-tulokset.....

      Tuoreen tutkimuksen mukaan suomalaisten osaaminen on edelleen OECD-maiden keskitasoa parempaa. Kantaväestön oppilaiden
      Maailman menoa
      245
      723
    5. Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin

      Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.
      Ikävä
      35
      601
    6. Sinulle viestiä

      Me sitten oikeasti tutustutaan ensin!!
      Ikävä
      46
      585
    7. Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää

      WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️
      Ikävä
      80
      582
    8. 37
      532
    9. Tiedät että on

      Tunteita yhä ja edelleen. Ehkä molemmin puolin.
      Ikävä
      25
      522
    10. Jos ajattelit että

      Annan anteeksi niin en anna.
      Ikävä
      28
      497
    Aihe