Nero MESSIAS Pekka Virta

hän on Messias mulle, jääkiekkomessias.
Pitäisi valita Leijoniin pääkäskyttäjäksi.

Toivon Kalpalle mitalia taas, ja sen he voivat ottaa jopa tosi kapealla materiaalilla.
Niin hieno on Kalpan pelitapa=paras yksinkertaisesti.
2227
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

virta on liigan surkein valmentaja
ja muutenkin nolo äijä

Äänestä

mies on miehinen mies, kovaluonteinen valmentaja mutta samalla pehmeä valmentaja.
kuten Curre Lindstrom sanoi kerran; -jos ote pelaajiin on liian luja se ei tee jhyvää joukkueelle ja jos ote(kuri) on liian löysä se ei tee myöskään hyvää menestystä joukkueelle.

Virran pelikirja on modernein kaikista SM-liigavalmentajista.

Virta Leijoniin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juha8222 kirjoitti:

hän on Messias mulle, jääkiekkomessias.
Pitäisi valita Leijoniin pääkäskyttäjäksi.

Toivon Kalpalle mitalia taas, ja sen he voivat ottaa jopa tosi kapealla materiaalilla.
Niin hieno on Kalpan pelitapa=paras yksinkertaisesti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu