naisten taso täysi nolla

hyi saatana

Yksikään ei miellytä.

Muutamia anorektikkoja, osa sitten taas...

5

279

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • laulu ei riitä

      miehissä ei ole sitten lähelläkään ketään kunnon odols tyyppiä , kaikki on yhtätylsiä ja rumia .miettikää tarkkaan ketä äänestätte mieluummin ei ketään ku ei ole ketään ketä äänestää .

    • Stinafan

      Ja ei muuten ole! Stina On suomen idolhistoria paras naislaulaja. Laulaa pissis Abreun suohon. Ja Stina osaa tehdä biisejä.

    • ...

      Naisten taso on niin korkea, että yksi ei erotu aivan ylitse muiden. Tästä voi saada käsityksen, että "kaikki ovat keskinkertaisia"

      • tasamaantallaaja

        Jos siellä keskinkertaisten joukossa olisi joku selvästi muita parempi, niin kyllä hän erottuisi. Mutta kun ei. Eihän noita lauluäänestä pysty erottamaan edes toisistaan, saati sitten kymmenistä muista naislaulajista.


      • virepoliisi
        tasamaantallaaja kirjoitti:

        Jos siellä keskinkertaisten joukossa olisi joku selvästi muita parempi, niin kyllä hän erottuisi. Mutta kun ei. Eihän noita lauluäänestä pysty erottamaan edes toisistaan, saati sitten kymmenistä muista naislaulajista.

        Kyllä ne on aika hyviä. Pysyy nuotissakin muut paitsi Lotta välillä lipeää. Ei se ole ihan helppoa tuo vireessäolo. Paras laulaja on Stina, tokana Anna ja sitten Fatima. Ne 2 ei ole kovin hyviä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      84
      5890
    2. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      24
      3517
    3. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      157
      2037
    4. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      227
      1969
    5. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      174
      1741
    6. Martinan bisnekset rajusti tappiolla

      Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      282
      1485
    7. Voiko olla, onko se tosiaan niin että

      Kumpikin rakastetaan toisiamme. Nyt pitää sukeltaa pakastimeen ❤️🥵
      Ikävä
      57
      1021
    8. Tiedätkö mitä kaivattusi harrastaa?

      Minä en tiedä.
      Ikävä
      67
      1001
    9. Metsa Man Extra kanava toimii hyvin

      ja sieltä voipi kahta vanhoja vitejoita pahimpaan puutteeseen. Peukalot ylös.
      Tuusniemi
      21
      990
    10. Mitkä yleiset huonot tavat ihmisillä ärsyttävät sinua ?

      Aloitukseen saa vapaasti purkaa tuntojaan. Itseäni hiukan kiusaa, kun saman talon asukkaat eivät vastaa tervehdykseen.
      80 plus
      109
      927
    Aihe