NYT ERIKOISTARJOUKSESSA

OSTA HIHHULI MUROJA !
JOKAISESSA PAKKAUKSESSA VEKKULI HELLUNTAILAINEN.
KERÄÄ KOKO SARJA, SAAT IKIOMAN ELÄINTARHAN.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

olet siis itse valmis laittamaan rahaa lähes 100 000 € tuohon keräilysarjaan? Tai maailmanlaajuisessa mittakaavassa ajateltuna satoja miljoonia euroja. Kukahan se tässä varsinainen hihhuli on?

Äänestä

Se on pieni hinta kokonaisesta eläintarhasta.

Äänestä

: D

Äänestä

Päivän paras juttu. Nauroin niin että meinas kuset tulla housuun. Ei täälä tämän tasokkaampaa kannate kirjoittaa. Sopii ihan hyvin yleiseen tyyliin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


1.99 kirjoitti:

OSTA HIHHULI MUROJA !
JOKAISESSA PAKKAUKSESSA VEKKULI HELLUNTAILAINEN.
KERÄÄ KOKO SARJA, SAAT IKIOMAN ELÄINTARHAN.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu