hiihto latu vatjusjärville

on se vaan niin hyvä ku saatiin viimein jeppasiinki tuo hiihto latu! näyttää käyttäjiä riittävän sitähän vois vaikka ens talvena järjestää jonkinmoiset hiihto kilpailut vai??? siinä pohdittavaa
7126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ei voi, se sulaa juhannukseksi!

Äänestä

ootte te kyllä jälessä humalojalla ollut jo kauan

Äänestä
  • nuo abc-jäärtätki muistelee.

    Äänestä

kun untokaan ei enää ?

Äänestä

HIIHTOLATU on yhdyssana
HIIHTOKILPAILUT on myös yhdyssana

Äänestä
  • kahella suksella enkä yhyssuksella .

    Äänestä

  • hiihtämällä jotku olis kulukusesa litistäny.
    Kun sillee haaroja jouttuu hinkkaamaan ja ei muita välillä hiplata.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jeppane kirjoitti:

on se vaan niin hyvä ku saatiin viimein jeppasiinki tuo hiihto latu! näyttää käyttäjiä riittävän sitähän vois vaikka ens talvena järjestää jonkinmoiset hiihto kilpailut vai??? siinä pohdittavaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu