Nään vaan vuoden 2002 aloituksia etusivullani =:O
Vaikuttiko maapallon kallistuma kahvilaankin ://
Vaikuttiko maapallon kallistuma kahvilaankin ://
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Huh.....aloitukseni näyttää kuitenkin siirtäneen sivuni reaaliaikaan, vuodelle 2011. Olenko tullut hulluksi vai nytkö piilevä hulluus vasta tulee esille :DD
Sama vika, tuossa kelloajan paikalla oli päivämäärä. Nyt vissiin taas näkyy oikein
Helpottavaa kuulla, etten ollut ongelmani kanssa yksin. Ehken tullutkaan vielä hulluksi :) Yritin vaikka milläkeinoin päästä ajantasaiselle sivulle, mutta näköjään ainut keino oli tehdä aloitus.
Liekö tämä uuden sivustomallin epävakaisuutta vielä.
Mä kans yritin tässä muun touhun ohella päästä kahvelle jo puoli tuntia sitten, pompuutti minutkin historiaan...ihmesotkua koko systeemi.
nyt ompi maapallokin pikkusen kallellaan ettei oo ihme jos sivustoillakin on pientä epävakautta, pohjoisnapakin siirtynyt muutaman sentin johonkin suuntaan
http://yle.fi/uutiset/teksti/teemat/japanin_tsunami/2011/03/seismologi_saarivaltio_ei_siirtynyt_kahta_metria_jaristyksen_vuoksi_2428814.html
Tää näköjään kallistelee milloin millekkin vuodelle ja päivämäärälle, peljätysin itekkii hulluuvenpuuskaa ;)..paistoitkos niit lettusii? ;)
Paistoinpa hyvinkin :) Vielä on muutama jäljellä....
Katsotaan mikä sekasotku syntyy 15 päivä kun taas uudistavat sivuja. Ollaanko oltu olemassa silloin lainkaan. :))) Tai jos tulevaisuudessa ja kaikki sivut tyhjää täynnä.
nosto
Tuntuu horjahtelevan vieläkin tämän normaalijärjestyksen ja jonkun ihan muun väliä yhtenään. Mun mielestäni vaivaa vain tätä palstaa, tuolla muualla en ole ainakaan huomannut.
Huomasin tuossa taannoin ihan saman ilmiön. Kuten tuossa yöhuuhkaja jo totesikin, niin minäkään en ole hoksannut, että muilla palstoilla olisi vastaavaa ollut.
täällä on varmaan haamu, joku pyöveleiden listimä katkera sielu joka sotkee paikkoja
nosteleekohan se sama haamu ketjuja ylös :)
Huuhkajalle ja piprpzulle yhteisvastausta... muistini mukaan joskus vuosia sitten oli samanlainen tilanne lifestylellä, se ei kuitenkaan tainnut toistua useampaan eri kertaan. Silloinkin taisi olla Suomi24:llä menossa joku uudistus :)
Huomenna se sitten nähdään miten käy
Niinpä, onkohan huoltkatkoksen pituudesta ilmoitettu jossain?
Ei vissiin ole poikki, ei ainakaan lue missään. Kai ne vauhdissa laittaa:)
Tuollainenkin muutos tulee:
Kuten olemme aiemmin ilmoittaneet, muutamme Suomi24 Chatin käyttöehtoja. Käyttäehtomuutokset astuvat voimaan 15.2.2011. Chatin käyttäminen muuttuu siten, että chattaileminen on mahdollista ainoastaan rekisteröidyllä nimimerkillä. Chat-huoneissa kirjoittaminen on avointa siis vain niille käyttäjille, joilla on oma rekisteröity nimimerkki.
ohos :) Siitäpä onkin aikaa kun on tullut viimeksi chattailtua, vuosia sitten. Joskus oon käynyt kurkkimassa chattiin, mutta tää mun kone ei päästä sisälle sinne :)) En tiedä mikä moraalinvarija tää oikein luulee olevansa, hih..
Ehkä vika on palomuurissani.