Turhinmäki juoksee perässä

Turhinmäki on alkanut kerätä irtopisteitä vihreiden Sinnetännemäeltä, kun esittää ydinvoimaloiden kieltoa Suomeen
353
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

lukisit muutakin kun aku ankkaa!

Äänestä

Työkansan sanomat siinä toinen lehti jota voit lukea . Huumori lehti parhaasta päästä.

Äänestä

Mitähän pohjoikorealainen ajattelisi kun tuonkin lehden käteensä saisi kuinka Suomalainen kommunisti arvostaa heidän tätä mainiota järjestelmää . Jossa tää hullu diktaattori katselee näitä jenkkielokuvia ja naukkailee mittavasta konjakkivarastosta joka kuuluu olevan puolenmiljoonan euron arvoinen jonka ostamiseen on ryövännyt rahat nälkäänäkevän lapsen suusta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pallosta päähän kirjoitti:

Turhinmäki on alkanut kerätä irtopisteitä vihreiden Sinnetännemäeltä, kun esittää ydinvoimaloiden kieltoa Suomeen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu