Ansiostanne keksin uuden tavan yhdistää autoilu ja työnteko. Tänä aamuna, kun köröttelin jälleen kerran 8-kympin alueella letkassa kuuttaviittä, niin lueskelin aikani kuluksi kännykästä työsähköpostit ja vastailin muutamaan niistä. Hyvin sujuivat nämä kaksi toimintaa yhtä aikaa, kun vauhti ei päätä huimannut ja matkankin taitui rattoisasti.
Kiitos nysvärit!
Ex-huomaavainen
8171
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Luitko myös sen eilen ostamasi Erotiikan maailman siinä samalla?
Ime PERSETTÄ feikkiHÅMÅ!!!!
Vain pellet lukevat seksilehtiä. Tosimies nussii oikeasti.
Tarkennus vielä, ettei jää epäselväksi: Tosimies nussii vain Ruåtsalaisia miehiä.
Kato siitä, miten liittymästä poistutaan talviliukkailla:
http://www.youtube.com/watch?v=tCRaaI05qEM
Kaasu pohjassa paikoitellen mustaa jäätä olleella baanalla (videolla 1:40 ->). Ihmiset ei osaa käyttää kaasua liikenteessä! Antakaa hanaa!
Kiihdytyskaistaa kuuluukin käyttää ajamalla kaasu pohjassa. Muunlainen kiihdyttäminen on hyväksikäyttöä muita autoilijoita kohtaan.
No jopas oli taas sarjassamme järkevä video! On tainnut porilaiset teinipeelot taas laittaa kaikki viisaat päät yhteen ja suorittaa noi hirveän pelottavan videon. Ihan oikein puntissa tutisee kun pelotti. Varmaan ollut porin tehokkain teinivirveli-Corolla jolla noin mahtava suoritus on voitu tehdä! ; )
Oliko toi säälittävä videontynkä sun kuvaamas? :D
Herrajumaleissön sentään.
Mä voisin pistää nettiin vieota, miten sun muijastas poistutaan jälkiliukkailta, mut empä jaksa. Eihän se enää sitte anna mulle ja mun kavereille.