Palstan taso romahtanut

Ateismia käsittelevä palsta on nykyisin teiniangstia täynnä.
384
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tarvitsisivat isän kadestä paljahalle pyllylle!

Äänestä

Olen seurannut palstaa pian kolme vuotta. Palstan taso on ollut tällainen koko ajan.

Äänestä

Kerro tarkalleen ottaen miten tämä palsta on eronnut aiemmasta, viimeaikoina on tosin ollut erittäin idioottimaisia postauksia uskovaisten puolelta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


AM --MUU kirjoitti:

Ateismia käsittelevä palsta on nykyisin teiniangstia täynnä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu