LUE TÄMÄ----!

Mauri Pekkarisen kokoinen sunami iskee Suomeen

vielä ennen vaalikauden loppua.


Tässä ennustaja-eukko Aino Pussinen Imatra
159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mauri Pekkarisen korkuisia tsunameja iskeytyy Helsingin kaivarin rantaan kesäisin viiden sekunnin välein. Minusta on mukavaa katsella niitä tyttöystäväni kanssa ja haaveila ulkomaan matkasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


A-P I:ra kirjoitti:

Mauri Pekkarisen kokoinen sunami iskee Suomeen

vielä ennen vaalikauden loppua.


Tässä ennustaja-eukko Aino Pussinen Imatra

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu