Saas nähdä

Saas nähdä pilaavatko slaavit Norjankin. Venäläiset ja puolalaiset ovat jo suurin maahanmuuttaja ryhmä siellä. Norjan väestö on niin pieni. Tartis tehrä jotain jos eivät halua slaavilaistua kuten vaikkapa rajoittaa maahanmuuttoa.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mehän voisimme tehdä vaihtokaupan. Norja saa kaikki somalit ja arabit Suomesta ja he luovuttavat puolalaiset ja venäläiset meille.

1-2 sukupolvea niin jopa venäläiset käyvät suomalaisista. Hiukan epäilen, että noilla runsaammin pigmenttiä omaavilla menee integroitumiseen huomattavasti pidempään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tox stu rk lenin kir kirjoitti:

Saas nähdä pilaavatko slaavit Norjankin. Venäläiset ja puolalaiset ovat jo suurin maahanmuuttaja ryhmä siellä. Norjan väestö on niin pieni. Tartis tehrä jotain jos eivät halua slaavilaistua kuten vaikkapa rajoittaa maahanmuuttoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu